Hakkımızda

Ana Sayfa / Hakkımızda
zirve fidancilik
Zirve Fidancılık

Zirve Fidancılık olarak Yalova Atatürk Bahçe Kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünde yapılan ıslah çalışmaları sonucu yetiştirdikleri fidan çeşitlerini, ziraat yüksek mühendisi Yavuz Ferhatoğlu'nun tavsiyesi ile 1988 yılında ceviz fidanı üretimine başladık, 25 yıldan bu yana bir fiil fidancılık ile uğraşmaktayız. Halen emekli yüksek ziraat mühendisi Yavuz Ferhatoğlu fidanlarımızın kontrolünü ve firmamızın danışmanlığını yapmaktadır. Tüm fidanlarımız faturalı,sertifikalı ve fidanlarımızın ismine doğru olduğuna yönelik belgelerimiz bulunmaktadır, ayrıca karşılıklı sözleşmelerde yapılabilmektedir.

Zirve Fidancılık olarak biz fidan üretcisiyiz bu yüzden araya komsiyoncular girmeden fidanı ilk elden alabilirsiniz. Son olarak ise her müşterimizin hasat zamanlarında bol bereketli ürünler elde etmeleri bizleri her zaman ceviz fidanı yetiştiriciliği konusunda başarı ile çalışmamızı teşfik etmektedir.

zirve fidancılık
Misyon

25 Yıllık tecrübemiz ve ceviz fidanı yetiştiriciliği sektöründeki varlığımız benimsemiş olduğumuz misyonun ne kadar doğru olduğunu göstermektedir. Babadan oğula geçen süreç içerisinde en önemli değer yargımız ticari ahlakı her zaman ön planda tutmayı ve paranın ticari bir kuruluşun yaşaması için gerekli olabilecek bir değer olmasından ötesine gitmemesini benimsemiş bir firma olmayı hedef seçtik. Ticari ahlağın yanı sıra bir işi mükemmel yapmanın o işi ancak severek yapmaktan geçebileceğinin bilincinde olduğumuz için sahip olduğumuz doğa sevgisi ile beraber işimizi severek yapmaktayız.

Vizyon

Zirve Fidancılık olarak vizyonumuz doğa sevgisi ile parelel bir biçimde insanlığa ve doğaya yararlı bir çalışma sistemi uygulayarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için durmadan gelişmek olacaktır.